Sõbrapäeva jumestus | Ontic Minerals

01:52 A.N. 1 Comments

Hei, kaunitarid!

Sõbrapäev on kohe-kohe käes ja minu jaoks on see nüüdseks juba teist aastat järjest natuke erilisem päev kui muidu sõbrapäev oli! Sellegipoolest on see tore päev mulle alati väga-väga meeldinud, just õhkkonna tõttu, selline mõnus.
Sellega seoses tekkis mul idee teha sõbrapäevaks sobiv jumestuspostitus ning seda vaid ühe vinge brändiga, milleks on Ontic Minerals. Olen varasemalt Ontic Minerals'i tegemistel huviga silma peal hoidnud ja tänaseks ise Onticuga üpriski tihedalt seotud ning usun toodete headusesse ja olen ise suur fänn.
Lõpptulemus:
Näo osas ei tahtnud midagi väga ekstreemset, natuke põsepuna ja päiksepuudrit, tugevad kontuurjoon ei teinud. Silmadel soovisin sellist lillaka ja heledama tooni kombot, millele lisada siis natuke soojemat tooni. Huultele sobis ideaalselt roosa toon Onticu huulepulkade kollektsioonist, toonis MiMiMi.
Pean lihtsalt välja tooma Onticu huulepulgad, nii niisutavaid huulepulki pole mina veel kasutanud, nagu huulepalsamit kasutaks, sellegipoolest on pigment ülimalt hea. Lisaks lauvärv "Forbidden fantasies", ideaalne kulmuvärv, üllatav just seetõttu, et algselt tundub lauvärv nii sädelev, kulmudel see aga sädelema ei jää.
Püsivusest rääkides siis meiki kandsin terve päev, silmameik püsis sellisena õhtuni, huulepulka tuleb ikka vahepeal värskendada, peale söömist jne. Terve näomeik õhtu lõpuks oli ikka natuke kulunud, kuid sellegipoolest hästi säilinud! :)
Lisan ka tooted, mida kasutasin, pildi peal kõike pole, kuid nimekirjast leiab kõik siiski ilusti üles :)
Põhi:
*Mineraalpuuder toonis F05 Latte for two
*Riisi kinnituspuuder R1 Matte ja R3 Mystery of Venus
*Päiksepuuder B04 Regards from Africa
*Põsepuna P03 Trust pink
*Särapuuder Pearl
Kulmud:
*Lauvärv Forbidden fantasies (ülevalt esimene toon)
Silmad: (ülevalt alla, vasakult paremale)
*Queen of beauty fair
*One velvet morning
*Morning after
*Show me passion
*Brandy sour
*Sunrise in Tartu
*Freeze the moment 
Toredat saabuvat sõbrapäeva!! :)

1 kommentaar: